Ќе се снима втор дел на „Близнаци” култниот филм со Шварценегер и Де Вито

By

Поминаа 33 години откако во кината се појави комедијата „Близнаци“ со Арнолд Шварценегер и Дени де Вито и сега конечно ќе се снима и продолжението „Тројка“, со нов член во составот – Афроамериканецот Трејси Морган. Тој ќе го игра долго загубениот трет брат на Џулијан (Шварценегер) и Винсент (Де Вито), а филмот пак ќе го режира Ајван Рајтман

Снимањето треба да почне во јануари во Бостон. Оригиналната класика од 1988 година го следеше животот на ликот на Шварценегер, физички „совршен“, но „социјално наивен“ човек кој го наоѓа својот одамна изгубен брат близнак (Де Вито).

„Близнаци“ е петтиот најпрофитабилен филм од 1988 година. Комедијата заработи 111,9 милиони долари во САД и 216,6 милиони долари низ целиот свет.

За „Тројка“ (Triplets), се зборува веќе неколку години, а првично, Еди Марфи требаше да биде „третиот брат”.

Ќе ви се допадне

Website https://4anime.biz: Watch Darker than Black (Dub) 4anime Episode 25 persona 4 the animation english

Nura: Rise of the Yokai Clan (Dub) Episode 24

AnimeFLV: Sukitte Ii na yo.: Dareka ga anime episode Full online free at https://animeflv.uk free anime

AnimeTV: White Fang (Dub) anime episode Full online free at https://animetv.cc https anime tv

Methodspace: https://www.methodspace.com/members/gogoanimelol/profile/

Debate: https://www.debate.org/gogoanimebe/