Кејти Холмс се вози во метро

By

39-годишната глумица Кејти Холмс, наместо со такси, во Њујорк се вози во метро. Иако на почетокот не ја забележале, неколку луѓе што седеле спроти неа ја сликале, па фотографиите се појавија во американските таблоиди. Во фармерки и кошула, со големи очила за сонце, таа не изгледа како џетсетеркам туку како обичен патник, пишуваат тие.

dobivaj vesti na viber

Глумицата има богатство од 25 милиони долари, но на социјалните мрежи се појавија коментари дека таа сигурно банкротирала штом се вози во метро.

Ќе ви се допадне

sun win

tải sunwin sunwin web sunwin web

tải sunwin apk tải sunwin apk sunwin

sunwin apk

sun win