Кели Озборн седми пат се пријави во клиника за одвикнување од алкохол

By

Пејачката Кели Озборн седми пат се пријави во клиника за рехабилитација откога призна дека почнала да пие алкохол по четири години трезвеност. Ќерката на Ози и Шерон Озборн ќе се лекува на клиника во Тексас, пренесе „Радар онлајн“.

Според извор близок до семејството, Кели почнала да пие по скандалот со мајка ѝ во британското шоуто The Тalk, но и фактот што татко ѝ има Паркинсонова болест.

„Скандалот со Шерон и болеста на Ози влијаат на Кели. Нејзините нерви се оштетени и таа е погодена од сето тоа што се случува во семејството, па попушти под притисокот“, рекол анонимен извор за „Радар онлајн“.

За потсетување, Шерон го напушти The Talk во март откога го бранеше Пирс Морган по неговите коментари со кои ја навредуваше Меган Маркл.

„Малку ми е тешко да зборувам за ова, но ви ветив дека секогаш ќе бидам искрена со вас за она што се случува на мојот пат кон закрепнување. Клекнав на колена, не се гордеам со тоа, но се враќам на вистинскиот пат и оваа недела ќе направам емисија за да раскажам за она што ми се случи“, напиша Кели на „Инстаграм“.

Ќе ви се допадне

Website https://animeflv.uk: Watch One Piece animeflv Episode 995 anime

GoGoAnime: Hammerboy anime episode Full online free at https://gogoanime.be gogoanime one piece

Space Battleship Tiramisu (Dub) (https://kissanime.mx/m/O59l) Episode 13

Website https://4anime.biz: Watch Case Closed: Zero the Enforcer 4anime Episode Full 4anime safe

AnimeTV: Welcome to the Ballroom anime episode 24 online free at https://animetv.cc anime tv darling in the franxx