Ќерката на Ким Кардашијан ја сликала старлетата во топлес издание

By

Ким Кардашијан на Инстаграм објави топлес фотографија, која ја направила нејзината четиригодишна ќерка Норт Вест, чиј одраз може да се забележи во огледалото.

Познатата старлета не ни насетила дека ваквата фотографија ќе крене прашина на социјалните мрежи, но воглавно поради негативните коментари на нејзина сметка.

„Навистина, Ким? Ги мина сите граници“. „Мојата мајка би ме убила кога јас вака би сликала“, се само некои од коментарите.

📸 by North

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Некои обожаватели дури застанале на страната на ријалити ѕвездата, па изјавиле дека ќеркичката можеби се сликала случајно.

 

 

Ќе ви се допадне

KissAnime one piece stampede kissanime: Watch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Episode 7

AnimeFreak watch anime online: The Promised Neverland Season 2 Episode 5.5 (https://animefreak.ws/m/z52g) Episode Full