Ќерката на Мурињо објави стари семејни фотографии

By

Потругалскиот тренер Жозе Мурињо секогаш привлекува медиумско внимание, но тој го држи приватниот живот далеку од јавноста. Сепак, неговата ќерка Матилде не се води по неговите правила, па понекогаш објавува фотографии од раното детство на кои е со својот татко.

Фановите на Мурињо се радуваат на овие фотографии оти така можат најлесно да дознаат нешто повеќе за својот омилен тренер.

Ќе ви се допадне

Watch Case Closed Episode 906 at KissAnime kissanime my hero academia

Hero Return Episode 12 at website https://gogoanime.be. See more gogoanime dororo