Кети Пери сакала да се самоубие

By

Пејачката Кети Пери призна дека сакала да се самоубие во 2017 година кога раскинала со глумецот Орландо Блум.

„Раскинав со мажот што го обожавав, и иако спремав нов албум, сфатив дека не сум среќна, туку дека тонам. Помислував и на самоубиство. Сакав да го прекинам животот, тагата ме јадеше однатре“, рекла Кети во скорешно интервју за Си-ен-ен.

Пејачката раскажала дека благодарноста ѝ го спасила животот.

„Колку и да звучи чудно, сфатив дека сум благодарна, што имам семејство, кариера и се понадевав дека Господ можеби спремил нешто поголемо за мене, па дека не смеам да се откажам“, додала таа.

Кети и Орландо ја обновија врската во 2018 година, а пејачката наскоро треба да го роди нивното прво дете. Таа ќе роди ќерка, на која, вели, нема да ѝ дадат име, туку ќе остават самата да избере како ќе се вика кога ќе биде доволно голема.

Ќе ви се допадне

english anime. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

english anime SK8 the Infinity (Dub)

anime to watch Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

watch subbed anime My Hero Academia (Dub)

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat