Кетрин Зета-Џонс со ќерка си- елеганти на ревијата Фенди во Рим

By

Кетрин Зета-Џонс беше меѓу славните гости кои уживаа во модното шоу на Фенди до Колосеумот во Рим.

49-годишната актерка изгледаше елегантно во црвен фустан со V-деколте додека позираше покрај ќерка си Карис.

Карис е второто дете на Кетрин со холивудската ѕвезда Мајкл Даглас. 16-годишната девојка сè почесто е покрај мајка си на модните настани низ светот.

 

Ќе ви се допадне

My Teen Romantic Comedy SNAFU Episode 13

AnimeHeaven Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://wcostream.cc: Watch Godzilla: City on the Edge of Battle wcostream Episode Full black clover wcostream

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Zoimas: https://www.zoimas.com/profile/gogoanimebe/about

Pozible: https://www.pozible.com/profile/gogoanimelol