Кетрин Зита Џонс загрижена за Мајкл Даглас, глумецот сака да оди на пластична операција

By

Актерката Кетрин Зита – Џонс е загрижена за нејзиниот сопруг, Мајкл Даглас, кој иако има 76 години, сака пак да направи пластична операција. Глумецот сака да ја направи операцијата и покрај советите од лекарите кои го убедувале дека тоа може да му наштети на здравјето.

„Кетрин е многу загрижена за него и му вели да го прифати природното стареење, но, тој не сака да ја слуша“, вели извор за американските медиуми.

Даглас претходно направил затегнување на лицето во 2000 година и од тогаш не престанал со третмани за подмладување на лицето.

 

 

Ќе ви се допадне

KissAnime: Kengan Ashura 2nd Season anime episode 12 online free at https://kissanime.mx kissanime fire force

ANIMEFLIX Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeDao: Ippon Bouchou Mantarou anime episode 2 online free at https://animedao.nl animedao

Anime Twist - Watch anime online, English anime onlineAnime Twist - HD anime for free | TwistMoe

Kdpcommunity: https://www.kdpcommunity.com/s/profile/0052T00000BvJME?language=en_US

Behance: https://www.behance.net/gogoanimelol