Ким Карадшијан кажа како да ја дотераат кога ќе умре

By

37-годишната  ѕвезда на реалното шоу Ким Кардашијан повторно привлече внимание. Овој пат со изјава поврзана со нејзината смрт, и тоа јавно го сподели на социјалните мрежи. Ѕвездата опишала како сака да изгледа на смртната постела, па дури и детално опишала како да се погрижат за нејзиниот изглед – стил, шминка и маникир.

„Кога ќе дојде тој момент сакам косата, ноктите и шминката да бидат совршени. Морам да бидам убава колку што е можно“, вели Ким.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX animeflix ios: Watch Bleach Episode 226 (https://animeflix.nl/m/3bp/ep-226)

4Anime anime: Watch Black Clover Episode 57 (https://4anime.biz/m/rm86/ep-57)