Колин Фарел повторно на лекување

By

Славниот актер Колин Фарел отишол на рехабилитација во центарот во кој престојувале многу ѕвезди пред него, почнувајќи од Кејт Мос до Селена Гомез.

Тој и порано имал проблеми со алкохолот и дрогата, на изненадување на многумина, овој пат во оваа установа отишол поради нивото на стрес под кое бил во последно време.

Луксузната клиника во Аризона ќе му биде лековита за да не им потклекне повторно на пороците.

Колин чувствува потреба да се држи до „вистинскиот пат“ за да биде тука својот болен син Џејмс.

Ќе ви се допадне

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Dragon Ball Super Episode 131

Komi Can’t Communicate Episode 1

4Anime Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 150

anime sites Attack on Titan Season 2

My Hero Academia Season 5 (Dub)