Кристијано Ронадло доби ќерка

By

Најдобриот фудбалер на денешницата, Кристијано Роналдо, повторно стана татко. Медиумите се во трка за тоа кој прв ќе ја објави радосната вест за фудбалерот на Реал Мадрид.

„Алена Мартина тукушто се роди. Алена и Гео се супер. Сите сме многу среќни“, напиша Роналдо пред неколку минути на „Фејсбук“, споделувајќи и фотографија од болничкиот кревет.

 

Ќе ви се допадне

4Anime tower of god 4anime: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 10

AnimeDao attack on titan animedao: Watch Redo of Healer Episode 10