Бредли Купер не е причината за раскинувањето на Лејди Гага

By
Пејачката, глумица и добитничка на Оскар Лејди Гага вели дека нејзиниот партнер во филмот „Се роди ѕвезда“, Бредли Купер, не е виновен за нејзиното раскинување со нејзиниот вереник Кристијан Карино.

Гага објаснува дека позади раскинувањето не станува збор за никаков друг маж во нејзиниот живот, туку дека единствената причина била љубомората на Кристијан, кој постојано ѝ испраќал пораки и бил љубопитен за тоа што пејачката работи, со кого излегува и со кого се дружи.

Гага открива дека односот на Кристијан воопшто не ѝ се допаднал и дека тоа била единствената причина за прекинот на веридбата. И покрај желбата на обожавателите Гага да заврши на крајот со Бредли Купер, сепак пејачката вели дека од таквата врска нема ништо.

Гага објаснила во едно од своите интервјуа дека со Купер се само добри пријатели и дека актерот и режисерот нема никаква врска со прекинот на нејзината веридба.

 

 

Ќе ви се допадне

Website https://gogoanime.be: Watch Xin Shen Bang: Nezha Chonsheng gogoanime Episode Full kissanime gogoanime

Website https://twistmoe.net: Watch Alien 9 (Dub) twistmoe Episode 4 anime websites

AnimeKisa: Fate/Zero Remix anime episode 2 online free at https://animekisa.in watch animes

AniWatch: Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. anime episode 1 online free at https://aniwatch.pro aniwatch.me

Yarabook: https://yarabook.com/1624524476538023_166644

Zotero: https://www.zotero.org/gogoanimelol/cv