Лиам Галагар снимен како ја дави девојка си

By

Пејачот Лиам Галагар и поранешен фронтмен на групата „Оејзис“ е снимен како ја фаќа за врат девојка си Деби Гвитер и пробува да ја задави, пишува британски „Сан“. На својот портал тие објавија кусо видео снимено аправена од хотелски сигурносни камери на кои се гледа дека двојката се кара, по што Лиам ја фаќа за врат.

И Лиам и Деби ги демантираа пишувањата на британскиот весник. Лиам објави и порака на „Твитер“ во која рече дека никогаш не бил насилен со својата девојка, но потоа во јавноста се појави снимката од хотелот.

Лиам во минатото секогаш зборувал само убави работи за Деби и ја нарекувал негов спасител, оти пред неа имал многу лоши и бурни врски. Корисниците на социјалните мрежи го нарекоа монструм, а на Деби ѝ порачаа да го остави и да не ги трпи неговите испади и лошиот карактер, оти на тој начин можеби ќе им помогне на девојки што минуваат низ истото.

Ќе ви се допадне

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

AnimeHeaven TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy- Episode 11

One-Punch Man Episode 7

AnimeHeaven Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time Episode Full

stream anime online Naruto: Shippuden