Лопез не ја интересираат трачеви, пејачката објави слики од запросувањето

By

Американската латино актерка и пејачка Џенифер Лопез вели дека не ја интересираат трачевите кои изминатиот период беа пуштени во јавноста за тоа дека нејзиниот вереник бејзбол играчот Алекс Родригез ја изневерувал.

Џеј Ло објави фотографија од моментот кога нејзиниот партнер ја запросил на плажа и вели дека максимално го искористиле моментот да уживаат во морето и сонцето.

Пејачката вели дека и покрај тоа што не е обична како повеќето жени и дека е навикната на скапи работи, сепак не успеала да одолее на големиот дијамантски прстен и вели дека тоа е поголем доказ од љубовта и добронамерните предупредувања на изневерените жени.

Претходно бејзбол играчот Хозе Кансеко, јавно обелодени дека неговиот колега ја изневерува Лопез со неговата поранешна сопруга Џесика Кансеко.

Кансеко порачал дека е подготвен да оди на детектор за лаги за да ги поткрепи своите тврдења.

 

View this post on Instagram

 

3.9.19✨♥️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Ќе ви се допадне

anime stream. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch To Your Eternity Episode 19

AniWatch Attack on Titan Season 3 (Dub)

ani watch app Fairy Tail

Naruto: Shippuden Episode 496

animes online AniWatch One Piece (Dub)