Љубов на Јамајка

By

Веќе неколку месеци се шпекулира дека Џастин Бибер и Селена Гомез се повторно заедно, но поранешните љубовници не ја потврдија информацијата.

Сепак, папараците ги фотографираа прегрнати на Јамајка, каде што таткото на Џастин, Џереми Бибер, ќе прави свадба.

Џастин и Селена го минуваат одморот во прегратки и бакнежи, без да се кријат од никого, најмалку од семејството на Џастин, кое, според американските таблоиди, не било пресреќно што повторно ѝ се вратил на Селена.

 

Ќе ви се допадне