Мадона никогаш не му простила на татко ѝ затоа што се преженил

By

Светската пејачка Маодна никогаш не му простила на нејзиниот татко Силвио Ентони Чиконе, затоа што се преженил. Мадона рано во младоста останала без својата мајка Луиз, која починала од рак на триесет години.

Животот на светската пејачка не бил отсекогаш лесен. Пејачката иако денес ужива во славата ширум светот, вели дека за нејзиното минатото и за односот со нејзиниот татко ретко говори.

Во јавноста се говори дека Мадона на почетокот била премногу врзана за својот татко. Татко и Силвио, кој е по потекло Италијанец, откако останал без Луиз, која била Французикна, се преженил со нивната домашна помошничка, Џоен Густафсон.

Мадона тешко ја поднела смртта на мајка и а блиски членови до семејството велат дека таа утеха побарала кај нејзините баба и дедо, каде се преселила.

Силвио и Јоан се земале во 1966 година и ги имаат синот Марио и ќерката Џенифер.

 

Ќе ви се допадне

AnimeDao: Guomin Laogong Dai Huijia 2nd season anime episode 12 online free at https://animedao.nl watch anime free

TwistMoe Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeHeaven Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animeflv.uk: Watch Beyblade Burst Evolution (Dub) animeflv Episode 51 free anime online

Sites google: https://sites.google.com/view/4anime-official/home

Wishlistr: https://www.wishlistr.com/gogoanimebe