Манекенката Ајрланд Бесинџер во каубојски чизми качена на мотор

By

Манекенката Ајрланд Бесинџер објави фотографија на социјалните мрежи на која позира на мотор. Болдвин на себе има само градник, долна облека и каубојски чизми.

Нејзиниот татко, актерот Алек Болдвин (60), реагираше на објавената фотографија.

„Не. Само…. Не“, напишал Алек под фотографијата, ставајќи ѝ јасно до знаење на ќерка си дека не му се допаѓа нејзината објава.

Голем дел од коментарите под фотографијата беа на адреса на Алек. Некои гледаа сеир, а некои се препознаа.

Ајрланд Бесинџер е ќерка на холивудскиот актер Алек Болдвин која ја доби со поранешна сопруга Ким Бесинџер.

Ќе ви се допадне