Мел Би ќе се одвикнува од дрога и секс

By

Мел Би, поранешната членка на „Спајс грлс“ ќе оди на одвикнување од дрога и секс, пишуваат американските медиуми. Таа рекла дека мора да го доведе животот во ред по тешкиот период и разводот од сопругот Стефан Белафонте. Лекарите ѝ дијагностицирале посттрауматско стресно нарушување и мора итно да се лечи за да може да им се врати на своите деца.

Пејачката во интервју отворено раскажа за своите проблеми и за зависноста од дрога и алкохол.

„Тие ми помогнаа да заборавам на проблемите што ме мачат и да ги преживеам сите емоции што ме преплавуваат. Свесна сум дека тоа е лошо и за мене и за моето семејство, затоа е време да побарам стручна помош“, рекла таа.

Ќе ви се допадне

The Rising of the Shield Hero Season 2 (https://animeplanet.cc/m/Ee8y) Episode 1-Preview at website https://animeplanet.cc. See more sword art online alicization anime planet

How Not to Summon a Demon Lord (https://crunchyrollfree.com/m/k2G0) Episode 12 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll premium account list