Моника Белучи стана русокоса, непрепознатлива и секси

By

Моника Белучи е главна ѕвезда во новото издание на „Soon“. Славната актерка стана русокоса за фотосесијата за француското списание за која носеше луксузен накит од Картие.

54-годишната Италијанка изгледа заводливо на фотографиитe кои ги сликаше Патрис Ван Малдер.

Ќе ви се допадне