Моника Белучи vs Софија Вергара кога беа помлади

By

Популарните светски филмски актерки од италијанско и колумбиско потекло Моника Белучи и Софија Вергара, важат за едни од најгодните жени на светската џет сет сцена.

dobivaj vesti na viber

Низ социјалните мрежи се појавија фотографии од пред дваесетина години, кога и двете биле прилично млади и убави.

Времето и за двете како да застанало.

Feliz cumpleaños muñequita!!!❤️❤️ #marcelinaBalaguer.

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Ќе ви се допадне