Наоми Кемпбел на 48 години првпат ќе стане мајка

By

Супермоделот Наоми Кембел на 48 години првпат ќе стане мајка. Таа е во четвртиот месец од бременоста и се чувствува добро, пишуваат светските медиуми. Веста на „Инстаграм“ прв ја објави нејзиниот партнер, раперот Скепта. Тој на својот профил сподели слика од ултразвукот на бебето.

Манекенката и раперот ја потврдија врската пред половина година. Тие се сликаа за насловната страница на британското издание на магазинот „Џи кју“, а позираа само во долна облека.

Ќе ви се допадне

AniWatch anime websites: Watch My Hero Academia 2 (Dub) Episode 17 (https://aniwatch.pro/m/PN8o/ep-17)

WCOStream mickey and the roadster racers wcostream: Watch Naruto Episode 203