„Нетфликс“ ќе снима продолжение на серијата „Луди 70-ти“

By

„Нетфликс“ планира да снима продолжение од популарната хумористична серија од деведесетите години „Луди 70-ти“. Тие сега сакаат продолжението да го насловат „Луди 90-ти“.

Во продолжението ќе глумат оригиналните глумци Куртвуд Смит и Дебра Џо Рап, кои ги играа родителите на главните актери. Новата серија ќе ги прикаже годините во периодот од 1995 година.

Креаторите на серијата Бони и Тери Тарнер, кои повторно ќе го пишуваат сценариото, заедно со нивната ќерка Линдзи, велат дека главната акција ќе се одвива околу Леја Форман, која откако ќе дојде во посета на нејзините баба и дедо за време на летниот распуст, ќе запознае нови пријатели.

„Нетфликс“ планира да сними нови 10 епизоди од популарната серија. „Луди 70-ти“ траеше осум сезони и беа снимени 200 епизоди. Во таа серија главните ликови беа Тофер Грејс, Лора Препон, Мила Кунис, Ештон Кучер и Дени Мастерсон.

Ќе ви се допадне

Website https://animebee.to: Watch God Family animebee Episode 13 english anime

Website https://animeflix.nl: Watch Pokémon Evolutions (Dub) animeflix Episode 1 spirited away animeflix

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

AnimeKisa: Mobile Suit Gundam II: Soldiers of Sorrow (Dub) anime episode Full online free at https://animekisa.in watch anime online