Ники Минаж откри дека добила син

By

Познатата американска раперка, Ники Минаж, сподели со фановите дека добила син. Таа пред две недели се породи, а први кои и честитаа беа нејзините колешки Бијонсе и Ким Кардашијан.

Пејачката за бременоста откри на крајот на јули оваа година, а нејзините пријатели ги почести со неколку фотографии на кои го покажала бремениот стомак.

За потсетување, Ники е во врска со контроверзниот продуцент Кенет Пети, уште од 2018 година. Пети е познат по неговото мрачно минато и деновите минати во затвор, заради силување на 16 годишник и убиство без предумисла. Од 2013 година е на слобода.

Двојката се венчале во тајност во октомври истата година, а прстените ги купиле за седум милиони долари. Станува збор за скапоцени камења во кои, како што тие велат, се заљубиле на прв поглед.

 

Ќе ви се допадне

Miss Kobayashi's Dragon Maid Specials Episode 7

Animepahe: Qin Shi Ming Yue: Guoqing Tebie Pian anime episode Full online free at https://animepahe.cc english anime

Website https://wcostream.cc: Watch Planzet (Dub) wcostream Episode Full anime stream

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

Yarabook: https://yarabook.com/1624524476538023_166644

Seekingalpha: https://seekingalpha.com/user/54570361