Новиот Бонд ќе треба да е убав и да може сѐ да издржи, вели кастинг директорката за снимањето на филмот

By

Кастинг директорка на франшизата Џејмс Бонд, Деби Меквилијамс, вели дека аудициите низ кои мора да поминат пријавените актери за улогата на тајниот агент 007 се строги. Во интервјуто за „Ентертејнмент викли“ рече дека мнгу глумци се во игра  за улогата и потоа еден по еден се одбиваат од разни причини. Првите тројца во најтесниот избор одат на тест пред камера, каде  мора да извршат една каскадерска задача и се запознаваат со целиот тим.

„Тоа е заедничка одлука на продуцентите, студиото и режисерот, но главниот збор го има семејството Броколи“, вели таа.

„Модерниот Бонд треба да биде некој кој може сѐ да издржи, кој е атрактивен, во одлична физичка форма. Тој ќе треба да ја носи и славата на филмот“, вели Меквилијамс, која во тридецениската кариера била одговорна за изборот на Тимоти Далтон, Пирс Броснан и Даниел Крег.

Новиот филм „Не е време за умирање“ ќе излезе на 28 септември и ќе биде последен за Крег во улогата на Бонд. Сѐ уште не е познато кој ќе го наследи.

Ќе ви се допадне

Watch Tenchi Muyou! Ryououki 2nd Season Picture Drama (Dub) Episode Full

Pikachu's Great Ice Adventure Episode Full

For Almost Forgotten Stories (https://animeflix.nl/m/6yRe) Episode Full

Watch Disgaea Episode 12

Video-bookmark: http://www.video-bookmark.com/user/gogoanimelol

Fliphtml5: https://fliphtml5.com/homepage/gmwhz