Од доаѓањето на Менхетен до врвот на славата: Мадона снима биографски филм

By

Поп-пејачката Мадона наскоро планира да сними биографски филм. Таа објави неколку фотографии на кои го разгледува сценариото на кое работеше со оскаровецот Диабло Коди.

„Ѝ благодарам на госпоѓа Х, што моето сценарио е речиси готово и за поддршката на моите деца“, рече Мадона.

Во филмот ќе се фокусира на борбата како уметник кој се обидува да преживее во машкиот свет како жена. Во филмот е прикажан нејзиниот живот во раните 80-ти кога кога доаѓа во Менхетен.

„Тоа е едно од најдобрите, но и најлоши времиња во мојот живот. Се надевам дека ќе можам да прикажам какво возбудливо време беше за мене во секој поглед“, рече Мадона.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna)

Ќе ви се допадне

Website https://animefreak.ws: Watch Fullmetal Alchemist: Milos no Seinaru Hoshi Specials animefreak Episode 2 - Raw watch animes

Website https://animeflv.uk: Watch Gu Gu Ganmo animeflv Episode 1 devilman crybaby animeflv

Website https://wcostream.cc: Watch Cardfight!! Vanguard: High School Arc Cont. wcostream Episode 14 wcostream dragon ball z

AnimeHeaven: Interviews with Monster Girls anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro my anime heaven

Watch anime online for free at AnimeBee watch anime free