Орландо Блум бушав и по сандали шета низ Беверли Хилс

By

Бушав, лежерна бела маица, зелени широки панталони и сандали, актерот Орландо Блум фотографиран е како шета низ Беверли Хилс.

dobivaj vesti na viber

Обожавателите на ѕвездата од „Господарот на прстените“ и „Пиратите од Карибите“ забележале дека изгледа уморно и дека неговата коса е прилично несредена, иако ја врзал во ниска пунџа.

Блум во моментот снима два филма. Тој е свршен со пејачката Кејти Пери со која ја има ќерката Дејзи Дов. И 11-годишниот Флин, кој го имаше од бракот со манекенката Миранда Кер.
Ќе ви се допадне