Парис Хилторн се сврши четврти пат

By

Наследничката на хотелите „Хилтон“, Парис Хилтон, се сврши четврти пат. Нејзиното момче Картер Реум, со кого е подолго време во врска, ја побара за жена. За разлика од претходните три свршувачки, Парис овој пат не објави дека ќе се мажи.

За веста за свршувачката на Парис први напишаа американските медиуми, а се повикаа на близок пријател на двојката.

„Парис едвај чека да се омажи со Картер, но поради пандемијата со коронавирусот, венчавката ќе биде интимна и во кругот на семејството и пријателите. Таа сака да роди и дете за нивното семејство да биде комплетно“, рекол пријателот на Парис кој сакал да остане анонимен.

Ќе ви се допадне

That Time I Got Reincarnated as a Slime OAD (Dub) (https://animeheaven.pro/m/PPm0) Episode 5 at website https://animeheaven.pro. See more animeheaven bna

The Seven Deadly Sins: Revival of the Commandments Episode 24 at website https://animeflix.nl. See more animeflix the god of highschool