Пејачот Треј Сонгз обвинет за сексуален напад

By

Американскиот пејач Треј Сонгз е под истрага за наводен сексуален напад во Лас Вегас. Ти-ем-зи пишува дека инцидентот се случил во хотелот „Космополитен“ во текот на викендот.

Сонгз, чие вистинско име е Тремејн Неверсон, го прославил својот 37. роденден во ноќниот клуб „Драи“ во Вегас, а потоа тој и членовите на неговата придружба наводно однеле група жени во хотел. Таму, Сонгз наводно сексуално нападнал една од нив, а таа случајот го пријавила во полиција.

Пејачот и претходно имал проблеми со законот. Пред пет години бил уапсен за напад на полицаец и фотограф по концерт во Детроит, а во 2018 година девојка тврдела дека Сонгз ја нападнал во ноќен клуб во Мајами и побарала отштета од 10 милиони долари. Тој неодамна беше обвинет за неовластен упад на туѓ имот, отпор при апсење и напад на полицаец.

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch anime dub JUJUTSU KAISEN (Dub)

online anime Attack on Titan Season 3 Part 2

My Hero Academia

anime online GoGoAnime My Hero Academia Season 3 (Dub)

watch anime free GoGoAnime Komi Can’t Communicate