По 25 години, менаџерот на Бритни Спирс си даде отказ

By

По 25-годишна соработка, менаџерот на поп-пејачката Бритни Спирс, Лари Рудолф, си даде отказ, пишува Би-би-си. Тој во писмото до татко ѝ напишал дека се повлекува по нејзината изјава дека сака да се повлече од јавната сцена. Рудолф е со Бритни од нејзината 14. година.

dobivaj vesti na viber

„Верувам дека во нејзин најдобар интерес е да се повлечам од тимот. На Бритни ѝ посакувам многу здравје и среќа и ќе бидам тука за неа ако некогаш повторно ѝ требам“, рече Рудолф.

Тој објасни дека неговата одлука нема никаква врска со старателството и дека не знаел за голем дел од работите што ѝ се случувале на Бритни досега.

Неговата оставка следуваше само две недели откако таа сведочеше пред судот во Лос Анџелес барајќи да се ослободи од старателството на татка си Џејми Спирс.

Татко ѝ управува со нејзиниот живот и финансии веќе 13 години. Таа објасни дека се чувствувала како заробеник и го обвини Џејми дека ја терал да настапува иако таа тоа не го сакала.

Ќе ви се допадне

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Bleach Episode 357

anime streaming My Hero Academia Season 5

anime streaming 4Anime Black Clover

4 anime biz Dragon Ball (Dub)

dubbed anime 4Anime Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?

tải go88