По година дена врска, раскинаа Бен Афлек и Ана де Армас

By

По година дена врска, раскинаа холивудскиот глумец Бен Афлек и неговата колешка Ана де Армас. Како што пишува Page Six, оскаровецот за Ана смета дека е сјајна личност, но тој сака повеќе време да биде со неговите деца.

„Ана е сјајна, но мислам дека двајцата се разделија затоа што Бен има семејство и сака да биде со своите деца, а Ана е на сосема друго место во нејзиниот живот“, открил извор близок до Бен.

Двајцата долго време живееја заедно во карантин. Пред празниците глумицата била во посета на нејзиното семејство, што ги поттикна гласините за нивната разделба. Изворот открива дека иако двајцата прекинаа, меѓу нив има уште љубов и дека и двајцата ќе останат добри пријатели.

„Ана имаше силно позитивно влијание кај него. Таа го поттикнуваше отворено да зборува за алкохолизмот“, дополнил изворот.

За потсетување Бен и Ана се запознаа за време на снимањето на сетот за Deep Water,

Ќе ви се допадне

Website https://twistmoe.net: Watch My Love Story!! twistmoe Episode 24 watch anime online

Adachi and Shimamura (https://animeflix.nl/m/2lP7) Episode 12

KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!: God's blessing on this wonderful Choker! (Dub) (https://gogoanime.be/m/xa1a) Episode Full

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

Hdvietnam: http://www.hdvietnam.com/members/animefreakws.2039623/

Issuu: https://issuu.com/animefreakws