Поради оваа снимка Шерон Стоун ја доби улогата во „Ниски страсти“

By
Славната актерка објави снимка од аудицијата, каде конкурирала за улогата на Кетрин Тремел, во легендарното остварување на Пол Верховен.
Шерон Стоун, е една од најпопуларните светски актерки на денешницата. Да потсетиме, оваа холивудска ѕвезда се прослави кога се појави во филмот „Ниски страсти“, во режија на Пол Верховен, каде ја глумеше фаталната Кетрин Тремел.
Да потсетиме како Шерон Стоун глумеше во „Ниски страсти“:

 

25 години по премиерата на ова легендарно остварување, се појави и снимка од аудицијата на Шерон Стоун за „Ниски страсти“. Токму на својот Твитер налог, славната актерка го објави ова видео.

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven my anime heaven: Watch Dragon Ball Super (Dub) Episode 105 (https://animeheaven.pro/m/dVKk/ep-105)

AnimeFreak fire force animefreak: Watch The Daily Life of the Immortal King Episode 10.5