Прекрасна е: Ова е мајката на Џенифер Лопез – Сега знаеме на кој е убава

By

Џенифер Лопез е една од најубавите актерки/пејачки на денешницата.

Таа на својот Инстаграм профил објавила фотографија со нејзината мајка, а сличноста е повеќе од очигледна.

Уверете се и сами:

Me and my beautiful mommy 💜

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Ќе ви се допадне