Принцезата Шарлот денес наполни четири години

By

Ќерката на принцот Вилијам и Кејт Мидлтон, Шарлот, денеска полни четири години. За таа пригода Кејт ја фотографираше својата ќерка, а сликите ги објавија на социјалните мрежи.

Малата Лоти, како што ја нарекуваат блиските членови од кралското семејство, на сликите е облечена во ретро стил, со машна на главата.

Кејт вели дека роденденот ќе го прослават во кругот на семејството и пријателите. Таа додава дека нејзината ќерка обожава да танцува и дека покрај тоа што оди во градинка, редовно посетува и часови по балет.

 

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven animeheaven dragon ball super: Watch Naruto (Dub) Episode 132

4Anime toilet bound hanako kun 4anime: Dragon Ball Super (Dub) (https://4anime.biz/m/X7Ma) Episode 131