Принцот Хари ослабна три килограми за пет дена

By

Благодарение на идната сопруга Меган Маркал, принцот Хари го смени и начинот на исхрана. Тој деновиве конзумира само смуди и вежба за да ослабне пред свадбата закажана на 19 мај, пишува „Дејли меил“.

Според близок пријател на Хари, 33-годишниот принц симнал три килограми за пет дена. Тој се откажал од јагленохидратите и брзата храна. Освен што тренира напорно, тој пие зеленчукови и овошни сокови кои Меган самата му ги подготвува.

Истиот извор за весникот вели дека Хари почнува да одбива да јаде месо и дека целосно ја сменил исхраната.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX: DD Fist of the North Star anime episode 13 online free at https://animeflix.nl anime

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

Watch anime online for free at AnimeTV chia anime tv me

Website https://aniwatch.pro: Watch Saber Marionette J to X aniwatch Episode 26 anime

Uid: http://uid.me/animefreakws

Buddypress: https://buddypress.org/members/kissanimemx/profile/