Провалник влегол во куќата на Ријана за да има секс со неа

By

Американскиот таблоид Ти-ем-зи пишува дека провалник влегол во куќата на Ријана во Лос Анџелес со надеж дека ќе има секс со неа.

Едуардо Леон бил уапсен откако нејзиното обезбедување забележало дека на имотот има непознат маж, па повикале полиција. 26-годишниот маж на полицијата и рекол дека има најдобри намери и дека само сакал да има секс со Ријана. Според полицискиот извештај, Леон ги исклучил алармите, украл накит, па го ставил телефонот на полнач. Потоа почнал да се расоблекува и чекал да се појави Ријана. Истиот маж бил уапсен на 4 мај поради провалување во друга куќа, за која мислел дека е куќата на Ријана.

Во времето на инцидентот Ријана не била во Лос Анџелес.

Ќе ви се допадне

Beastars 2nd Season (https://gogoanime.be/m/eWNg) Episode 3 at website https://gogoanime.be. See more gogoanime tv kissanime

Watch The King's Avatar Episode 9 at website https://crunchyrollfree.com. See more crunchyroll premium free account