Роб Лоу го исмеа принцот Вилијам поради губењето на косата

By

Актерот Роб Лоу го исмеа принцот Вилијам поради губењето на косата, пишува „Дејли мејл“. Во едно од своите последни интервјуа тој вели дека никогаш не би се довел до таква ситуација.

„Со години пијам таблети кои ја прават машката коса погуста, поцврста и го намалуваат опаѓањето на влакната“, изјавил Лоу.

Принцот Вилијам проблемот со косата го има уште од пред десет години. Тој претходно имаше бујна фризура и шармантен изглед. Со возраста и стресот косата почнала полека да паѓа.

 

„Може ли да зборуваме малку за Вилијам? Вашиот иден крал си дозволи да ја изгуби косата. Па, тој ќе биде крал на Англија“, дополнил Лоу.

Изгледот на Вилијам почна да се менува со влегувањето на Кејт Мидлтон (37) во неговиот живот.

Ќе ви се допадне

Cyborg 009 (https://animedao.nl/m/oDbe) Episode 50

AnimeFreak: Yi Shijie Zhongyao Pu anime episode 40 online free at https://animefreak.ws watch anime free

ANIMEFLIX: Chogattai Majutsu Robot Ginguiser anime episode 12 online free at https://animeflix.nl animeflix given movie

Fist of the North Star: The Raul Saga (Dub) Episode Full

Triberr: https://triberr.com/animeflixnl

Patreon: https://www.patreon.com/gogoanimebe