Роберт де Ниро доби нервен слом заради разводот

By

Роберт де Ниро доби нервен слом пред судот во Менхетен, каде со часови дискутираа за разводот со Грејс Хајтауер со која беше во брак 20 години, пишува PageSix.

Ѕвездата на “Запознај се” почна да вреска на својот возач, оставајќи го пред судот. “Вие не сте напред! Вие не сте таму каде што нè оставивте “, плачел актерот.

Возачот очигледно се обидел да го оправда својот недостаток, но Де Ниро не сакал да чуе и продолжил да вреска по него.

Адвокатот на ѕвездата конечно го повлече назад во судот за да ја смири ситуацијата пред судот.

Добитникот на  “Оскар” и неговата поранешна партнерка водат долг развод, во кој не можат да се разберат за старателството на 7-годишната ќерка.

Ќе ви се допадне