Роби Вилијамс се пофали со својата нова тетоважа

By

Роби Вилијамс го шара своето тело со бројни тетоважи, но најновата предизвика посебен шок за јавноста. Имено, познатиот музичар на неговите гради го тетовирал сопствено лице и објави фотографија со голиот стомак на Instagram.

„О, о“, напиша тој во описот, но се уште не се знае дали е постојана тетоважа или само сакал да се шегува со фановите.

UH OH.

A post shared by Robbie Williams (@robbiewilliams) on

Ќе ви се допадне