Сакајќи да ја импресионира Меган Фокс, Кели си ја пресекол раката со нож

By

Музичарот Машин Ган Кели, сакајќи да ја импресионира неговата девојка, глумицата Меган Фокс, несакајќи си ја пресекол раката. Тој во шоуто на Џими Фалон откри дека сакал да ѝ го покаже новиот нож, но, по незгодата морал да оди на шиење.

„Травис Баркер ми го подари ножот на кој ги имаше гравирано стиховите од мојот нов албум. Па кога сакав да ѝ го покажам на Меган, го фрлив во воздух. Кога требаше да го фатам си ја пресеков раката“, рече Кели.

Тоа било почетоците кога почнал да излегува со Меган, па тој рече дека морал да почека да си отиде за да побара лекарска помош и да оди на шиење.

Ќе ви се допадне

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub] Episode 11

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

Josee, the Tiger and the Fish

anime streaming AniWatch Black Clover (Dub)

anime websites Boruto: Naruto Next Generations