Се породи Клои Кардашјан

By

Ѕвездата на реалното шоу Клои Кардашјан, сестрата на Ким, се породи. Таа роди ќерка и тоа го сподели на социјалните мрежи. Клои и нејзиниот избраник, кошаркарот Тристан Томпсон, се пресреќни. Кога старлетата дознала дека носи девојче во првиот момент се разочарала.

„Навистина се надевам дека е поинаку. Сакав момче“, изјави Клои. Но сега објавила дека е најсреќна на светот оти родила ќерка.

Ќе ви се допадне

The Rising of the Shield Hero Season 2 (https://animeplanet.cc/m/Ee8y) Episode 1-Preview at website https://animeplanet.cc anime planet jojo part 5

Peach Boy Riverside Episode Preview at website https://animefreak.ws. See more animefreak dragon ball