Се разделија Џенифер Лопез и Алекс Родригез

By

Поп ѕвездата Џенифер Лопез и Алекс Родригез наводно решиле да и стават крај на врската. Извор близок на Родригез тврди дека тој е сам во Мајами и дека веќе е сингл.

Одлуката за раскинувањето, двојката ја донела во петокот наутро.

Џеј Ло и Алекс Родригез беа заедно од 2017 година, а заедно ги воспитуваа нејзините близнаци и неговите ќерки. Свадбата ја откажаа два пати досега, а последен пат се виделе во февруари. Веста ја пренесоа сите светки медиуми.

Ќе ви се допадне

AnimeDao: Uchitama?! Have you seen my Tama? anime episode 11 online free at https://animedao.nl sites like animedao

Anime Twist - Watch anime online, English anime onlineAnime Twist - HD anime for free | TwistMoe

Website https://animeflix.nl: Watch Pokemon Diamond & Pearl (Dub) animeflix Episode 189 animeflix howls moving castle

Watch Star Blazers: The Quest for Iscandar Episode 26

Seekarticles: https://seekarticles.com/members/animefreakws/

Sgm controlminero: http://sgm.controlminero.gob.ec/web/dichvuseo/home/-/blogs/animeflix?_33