Се смирија Бела Хадид и Викнд

Манекенката Бела Хадид и пејачот Викнд се повторно заедно. Тие раскинаа пред една година, а тогаш и двајцата изјавија дека веќе не сакаат да се видат. Двојката неодамна се сретнала на модната недела во Париз, по што почнале повторно да контактираат. Тие досега не потврдија дека се во врска, но папараците ги сликаа како се држат за раце додека излегуваат од станот на Бела во Њујорк.

28-годишниот пејач и 21-годишната манекенка повеќе од три години се во врска, која многу често ја раскинуваат и не разговараат со месеци.