Се сврши Скарлет Јохансон

By

Американската актерка Скарлет Јохансон се сврши со својот избраник Колин Џост. За актерката ова е трет брак Јохансон претходно била омажена за францускиот новинар Ромен Дорја, со кого има двегодишна ќерка, а претходно беше во брак и со глумецот Рајан Рејнолдс.

Скарлет Јохансон (33) и нејзиниот вереник првпат биле видени во јавност во мај минатата година, неколку месеци пред Јохансон да се разведе од Дорја.

Американските медиуми пишуваат дека двојката е во врска околу две години, а заедно се појавиле и на премиерата на филмот Avengers: Endgame, во која Јохансон ја има една од главните улоги.

Ќе ви се допадне

Naruto: Shippuden (Dub) Episode 500 at AnimeHeaven anime heaven au

Watch Hori-san to Miyamura-kun Episode 4 (https://funimationfree.com/m/dor5/ep-4) at website https://funimationfree.com funimation one piece dub