Селена Гомез сосила однесена во психјатриска болница

By

Светската ѕвезда Селена Гомез е однесена во психијатриска установа оти е емоционално нестабилна, пишува американскиот таблоид „Tи-ем-зи“. Тие пишуваат дека нејзината емоционална нестабилност е поврзана со венчавката на нејзиното поранешно момче Џастин Бибер кој неодамна се венча со манекенката Хејли Болдвин.

Селена во болница завршила и пред околу две недели заради алармантно низок број бели крвни зрнца, предизвикани по трансплантацијата на бубрегот, ама по неколку дена е пуштена на домашно лекување, откриле извори блиски на пејачката. Откако проблемот се повторил, Селена повторно била хоспитализирана против своја волја, по што доживеала емотивна нестабилност и сосила ја префрлиле во психијатриска установа.

Кога првпат била одведена во болница, Селена на „Инстаграм“ објавила дека некое време ќе се повлече од социјалните мрежи, а пред да го направи тоа, преку лајв видео им одговарала на прашања на своите обожаватели, поврзани со нејзиното ментално здравје и депресијата.

Ќе ви се допадне

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch SK8 the Infinity (Dub) Episode 7

AniWatch Dragon Ball Super (Dub) Episode 122

anime streaming One Piece (Dub)

High School DxD

anime to watch Kiss x Sis (TV)