Селма Хајек со секси деколте и тенка половина во шестата деценија

By

Селма Хајек (54) не престанува да ги воодушевува своите фанови со својот изглед. Таа на својот инстаграм-профил сподели фотографија во едноделен црн костим за капење додека ужива во базенот.

Секси деколтето и тенката половина се она со што Селма се гордее во шестата деценија од животот.

Тајната на нејзинот добар изглед веројатно лежи во фактот дека на актерката ѝ се достапни сите најпопуларни третмани, но и дека ужива во љубовта на својот богат сопруг.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Ќе ви се допадне

WCOStream mickey and the roadster racers wcostream: Kaguya-sama: Love is War Season 2 (https://wcostream.cc/m/488n) Episode 12

4Anime persona 4 the animation anime: Watch SK8 the Infinity (Dub) Episode 4