Серена Вилијамс еден месец по породувањето

By

Познатата спортистка пред повеќе од еден месец на свет го донесе своето прво дете, а сега им покажа на сите како изгледа.

Серена Вилијамс на почетокот од септември ја доби ќерката Алексис Олимпија, која често ја покажува во јавноста, а малку по пораѓањето, направила и профил на „Инстаграм“.

Сега ѕвездата ја покажа линијата по породувањето.

 

Ќе ви се допадне

Website https://gogoanime.be: Watch Major: World Series gogoanime Episode 2 cautious hero gogoanime

AnimeFreak: Megaman Star Force anime episode 55 online free at https://animefreak.ws free anime

AnimeTV Watch english anime Online in HD for FREE

KissAnime: Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2 Picture Dramas anime episode 8 online free at https://kissanime.mx anime

Radiovybe: https://radiovybe.com/animefreakws

Descubre beqbe: https://descubre.beqbe.com/p/animefreakws