Шехерезад во тренирки и без шминка

Популарната турска актерка не се срами да покаже како изгледа со природно виткана коса, во тренирки и патики, и тоа без шминка.

dobivaj vesti na viber

Турската актерка Берѓузар Корел на македонската публика ѝ е позната по улогата на Шехерезад во серијата „1001 ноќ“, а со своите актерски способности, но и убавина, го освои светот. Навикнавме да ја гледаме во беспрекорно издание, па многу необично ни изгледа кога ќе ја видиме природна.

 

 

Scroll to Top