Шерон Стоун го изгубила старателството над синот затоа што го терала да става ботокс

By

Глумицата Шерон Стоун во 2008 година го изгубила старателството над својот син Роан Џозеф Бронстин, затоа што го терала да става ботокс на нозете, пишуваат американските медиуми.

На глумицата ѝ пречел непријатниот мирис и влегла во конфликт со поранешниот партнер, новинарот Фил Бронстин. Тој сметал дека нема потреба за ваква интервенција и го советувал Роан да води грижа за хигиената.

Случајот завршил на суд, па била донесена одлука дека Шерон немала право да бара од Џозеф да направи ваква операција. Џозеф е посвоено дете на Шерон и Фил, кои беа во брак од 1998 година до 2004 година.

 

Ќе ви се допадне

https://twistmoe.net stream anime online

AnimeTV: Ano Natsu de Matteru: Bokutachi wa Koukou Saigo no Natsu wo Sugoshinagara, Ano Natsu de Matteiru. anime episode Full online free at https://animetv.cc anime tv bleach

Website https://animeflix.nl: Watch Golden Kamuy Season 3 animeflix Episode 12 animeflix a silent voice

Dream Festival! Episode 12

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCXEq4tHZYt8abhFACP225pQ

Triberr: https://triberr.com/animeflixnl