Шерон Стоун има 20 години помлад дечко

By

Светски познатата глумица Шерон Стоун откри дека е вљубена во Италијанецот Анџело Буфо. 60-годишната актерка, иако ја крие својата врска од јавноста, неодамна на „Твитер“ објави фотографија од летувањето во Шпанија. „Викенд во рајот“, напиша таа.

Анџело (41) е агент на недвижнини. Тој и Шерон се во врска од почетокот на годината, пишуваат амеиканските медиуми, иако досега ниеден од нив не ја потврди врската.

„Децата сега се големи и подготвена сум за нова врска“, изјави Стоун во едно скорешно интервју. Таа има три посвоени деца, Роан Џозеф (18), Лаирд Воне (13) и Квин Кели (12).

Ќе ви се допадне

4Anime Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animefreak.ws: Watch Yatterman animefreak Episode 60 watch anime dub

https://gogoanime.be watch anime free

Rec (https://animepahe.cc/m/7GoO) Episode 9

Diigo: https://www.diigo.com/profile/gogoanimebe

Myminifactory: https://www.myminifactory.com/users/animefreakws