Славко со песната на Дејвид Гета воодушеви на британскиот „X-фактор“

By

Продолжува лудилото на британскиот „X-фактор“. Славко Калезиќ повторно предизвика воодушевување што ќе се прераскажува долго време.

dobivaj vesti na viber

Овој пат Славко ја изведе песната They Tell Me I’Am Bad Boy од Дејвид Гета и сите се воодушевија, особено Никол Шерцингер.

„Славко… дивјак, што да правам со тебе, ја соблеков јакната, се потам под пазувите“, изјави Никол, а другите членови на жирито ја гледаа зачудено. Во секој случај, Калезиќ мина во наредниот круг.

Гледајте го настапот на Славко:

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

watch anime free Kiss x Sis (TV)

ANIMEFLIX Your Name.

ANIMEFLIX Your Lie in April Episode 20

ANIMEFLIX The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 22

Gintama Episode 200

tải go88